Przeskocz do treści

Cytologia Zwierząt Egzotycznych 22-23.07.2017

Zapraszamy na pierwsze w Polsce szkolenie cytologiczne skupiające się na królikach, fretkach, świnkach morskich i innych gryzoniach będącymi pacjentami gabinetu weterynaryjnego.

Zajęcia poprowadzi doświadczony i znany w Polsce wykładowca - Dr Francesco Carrani z Pizy we Włoszech, specjalizujący się od wielu lat w cytologii weterynaryjnej.

Warsztaty odbędą się na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w dwa dni do wyboru: sobotę 22 lub niedzielę 23 lipca w godzinach 9-17. Przewidywana jest przerwa lunchowa (dostępna opcja wegetariańska) i dwie przerwy kawowe.

Program obejmować będzie prawidłowe pobranie i zabezpieczenie materiału do badania cytologicznego, badanie hematologiczne, odpowiedzi cytologiczne - zapalenie, proces nowotworowy, rodzaje wysięków chorobowych oraz pracę ze specjalnie przygotowanymi dla uczestników preparatami cytologicznymi.

Cena warsztatów:  850 zł brutto.
Zamkniecie rejestracji 10.07.

Zarejestrowanym osobom prześlemy dane do przelewu oraz szczegóły i program szkolenia.

Warsztaty będą tłumaczone konsekutywnie na język polski przez lek. wet. Natalię Strokowską. Uczestnicy otrzymają drukowane materiały szkoleniowe w języku polskim.